Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

Aktuality

 
Rok 2016
 
BOHUŽEL KVŮLI POČASÍ SE HOBBY ZÁVODY 8. 10. 2016 NEKONAJÍ
 
 
 
21. - 25. 9. 2016 Olomouc
 
 
 
 
 
 
 
17. 4. Ptýrov
Další závody byly na Ptýrově, vyrazila jenom Verča se Sendy a Gallery. Sendy šla ZL čistě a dvakrát druhé místo a v L za chybku a Gallery šla s Verčou jenom L, čistě obě fáze a 4.místo.
 
2. 4. 2016 Hradištko u Sadské 
 Na první závody sezóny 2016 vyrazila Veronika Vacková s Gallery do Hradištka u Sadské. Startovaly v soutěži pro mladší juniory 110/115 cm a podařilo se jim vybojovat 2. místo.
                              
                                    Veronika Vacková a Gallery
 
 
 
Rok 2015
 
3. 10. Ptýrov - CHAMPION PTÝROV
Na poslední závody této sezóny vyrazila Petra a Verča. Petra s Dinou šla v Z za 6 tr.b., Verča z Grafky v Z spadla a v ZL šla za jednu lehkou chybku.
Verča se Sendy šla v ZL a L** za chybku u obou soutěží na posledním skoku. V S* šla Verča s Cancounem za jednu chybu.
 
 
12. - 14. 6. OM Ptýrov
Na OM středočeské oblasti na Ptýrově vyrazila Veronika Vacková, Monika Marušková, Dominika Hlaváčová.
Pátek 12.6. v souteži ZM jela Domča s Faristou čistě 6. místo a v soutěži stupně Z jela za 7.tr.b.
V ZL 1.kole středočeské oblasti juniorů jela Verča se Sendy čistě a s Gallery taky.
Sobota 13.6. v L* 2.kole středočeské oblasti juniorů jela Verča s Gallery čistě a rozeskok za chybu a 1.místo.
V ZL 1.kole středočeské oblasti družstev jela Monča s Merlinem za chybu a Verča s Cancounem čistě, v celkovém hodnocení mají na kontě 0 tr.b. a zatím vedou. V L* 1.kole středočeské oblasti žen jela Monča se Sendy za dvě chyby.
Neděle 14. 6. se jelo 2. kolo středočeké oblasi družstev na stupni L*, Monča jela s Merlinem za chybu a Verča s Cancounem taky za chybu a obsadili 3.místo. Ve 2. kole středočeské oblasti žen jele Monča se Sendy L* za dvě chyby.
                       Gallery a Veronika Vacková
 
 
 
5. - 7. 6. ČSP VC Litomyšl
Do Litomyšle vyrazila Verča s Gallery a s Cancounem.
V pátek 5.6.šla s nimi L* CJC na styl, s Gallery šla čistě známka 8.1 a 6.místo, s Cancounem šla za 8. tr.b.
V sobotu 6.6. šla L* CJC, s Gallery čistě a v nasl. rozeskoku chyby na posledním skoku a s Cancounem šla čistě i v nasl. rozeskoku.
V neděli 7.6. byl poslední závodní den Finále CJC VC Litomyšle. Verča jela L**, s Gallery čla za 5tr.b. a s Cancounem za dvě chyby.
                                                            Gallery a Veronika Vacková
 
                                                                   Cancoun a Veronika Vacková
 
30. 5. Hradištko u Sadské
Do Hradištka vyrazila Verča se Sendy a Monča s Merlinem. V ZL šla Verča se Sendy čistě a 5. místo a Monča s Merlinem za chybu. v 150/120 šla Verča se Sendy za chybu a Monča s Merlinem za tři chyby.
 
 
 
 
 
22. - 24. 5. ČSP VC Kolína
Do Němčic na VC Kolína vyrazila Verča s Gallery a s Cancounem. V pátek 22.5. šla s nimi CJC L* na čas s Cancounem čistě a s Gallery spadla v obratu na poslední skok do tý doby šla rychle a čistě. 
Sobota 23.5. jela Verča s Gallery CJC L* na styl čistě známka 8.1 4.místo a s Cancounem za chybu známka 8.2 6.místo. V S** šla Gallery za tři chyby a Cancoun za 5tr.b.
Nedělě Finále 24.5.  v finále CJC Kolína šla Verča s Gallery za dvě chyby a Cancounem čistě a v rozeskoku chybu na 1.skoku a 7.místo.
                                                              Gallery a Veronika Vacková
                                                       Cancoun a Veronika Vacková
 
 
 
 
 
16.5. Stará Boleslav
Do Staré Boleslavi vyralila jenom Veronika Vacková s Graf Lady. Počasí se velice povedlo. Verča šla s Grafkou ZL čistě na styl 4.místo a L* za chybu 6.místo. 
                     Graf Lady a Veronika Vacková
 
 
 
7.-10.5. Ptýrov 
Vyrazili jsme na závody na Jarní cenu Ptýrova. Z našich startovala Veronika Vacková, Monika Marušková a Dominika Hlaváčová.
Ve čtvrek 7.5. Domča s Faristou v první soutěži šla za 4 tr. body a druhou soutěž Z za 9tr.bodů. Verča měla ve čtvrek jenom jednoho koně a to Graf Lady. V soutěži st. Z za jednu chybu a v ZL za 8tr. bodů.
Pátek 8.5., Domča s Faristou soutež st. Z bez chyby i v násled. rozeskakováním. Verča s Grafkou v Z čistě a 3. místo a se Sendy čistě a v násled. rozeskakováním za chybku. Monča s Merlinem ZL 4 tr. body. Soutěž L* Monča s Merlinem čistě a se Sendy také. Verča s Cancounem 0 tr. body a s Gallery 4 tr.body. S* Verča s Gallery a s Cancounem oba za jednu chybu. 
Neděle 10.5. Verča s Cancounem čistě a s Gallery 1. místo taky čistě. S** Cancoun za 3 chyby a Gallery za 2 chyby.
 
 
 
 
2.-3.5. 2015 Páterov
První květnová sobota patřila opět páterovským závodům. Počasí nám velice přálo. Odstartovali i naší jezdci: Monika Marušková, Veronika Vacková, Dominika Hlaváčová, Petra Poživilová...                                                                      První závody odstartovala Dominika Hlaváčová s Faristou a Petra Poživilová s Dinou. Domča šla ZM za 1 tr. bod za čas a Petra čistě i s rozeskakováním a 6.místo. V soutež Z z naší stáje odstartovala Domča a Farista čistě i v následným rozeskakováním a Verča s Graf Lady také čistě a 8. místo. ZL, Verča se Sendy Roll a Grafkou za jednu chybu a Monča s Merlinem-P za tři chyby. L* vyhrála Verča s Gallery a s Cancounem za 1 tr.bod za čas, Monča se Sendy za tři chyby a s Merlinem za jednu.
V neděle se začalo soutěží st. ZL kterou vyhrála Verča se Sendy a s Grafkou šla za jednu chybu. Monča s Merlin šla čistě a 3.místo. L*, Monča s Merlinem za jednu chybku a Verča s Gallery 1. místo a s Cancounem za 1tr.bod 4.místo. S*, šla jenom Verča s Gallery za dvě chyby s Cancounem za jednu chyby 10.místo.
   
                                                     Gallery a Veronika Vacková
 
 
 
 
25. 4. 2015 Stará Boleslav
Do Staré Boleslavi vyrazila Monika Marušková s Merlinem-P a Sendy Roll. Šli Stupňovanou obtížnost do 110 se žolíkem a ZL. Merlin šel Postupku za jednu chybu a Sendy šla čistě a podařilo se jim vybojovat 1. místo. ZL, šla Sendy čistě a rozeskakování za jednu chybu a Merlin za jednu chybu.
                         
                                                  
                                     Merlin-P a Monika Marušková
                                                    Sendy Roll a Monika Marušková
 
 
 
 
12. 4. 2015 Hradištko u Sadské
Do Hradištka vyrazila Veronika Vacková s novými koňmi s klisnou Gallery a valachem Cancounem. Oba dva šli stejný soutěže, Stupňovaná obtížnost do 120 se žolíkem a L**. Gallery šla Postupku čistě a Cancoun za jednu chubku. L** oba dva šli za chybu.
 
                                                   Gallery a Veronika Vacková
     
                                                             Cancoun a Veronika Vacková
C
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 
 
TOPlist